Půjčovna obytných plavidel LODĚ-HLUBOKÁ.CZ

Společnost Yachtboom CZ s. r. o., jenž je provozovatelem půjčovny LODĚ-HLUBOKÁ, zahájila v březnu 2013 výstavbu moderních obytných lodí Traweller YB35 určených primárně k dlouhodobému i krátkodobému pronájmu s možností plavby po řece Vltavě. Našim domovským přístavem pro 4 vetší hausbóty a dva motorové čluny je sportovní přístav v Hluboké nad Vltavou, který patří k nejmodernějším přístavům v České republice. Dva menší hausbóty najdete v našem druhém mateřském přístavu na okraji Českých Budějovic v Českém Vrbném. Pro plavby našimi rekreačními loděmi je využíván splavněný úsek Vltavy: České Budějovice - Vodní nádrž Orlík.


Plavební sezóna začíná 1. května a končí 30. září každého roku. 


 

V současné chvíli nabízíme v přístavu Hluboká nad Vltavou k pronájmu čtyři moderní hausbóty a tři kajutové motorové čluny pro menší osazenstvo. Dále je v nabídce otevřený motorový člun pro držitele VMP na svižné vyjížďky. Některá naše plavidla řídíte bez jakýchkoli zkoušek. Pro zkušené klienty, kteří již vlastní průkaz Vůdce malého plavidla máme k dispozici jeden motorový člun.

Dva naše hausbóty najdete také na Lipenské nádrži a to v přístavu Landal Marina Lipno. Konstrukčně jsou menší než hausbóty na Hluboké a umožňují také plavbu bez nutnosti vlastnit kapitánské zkoušky.

 Většinu našich plavidel řídíte bez jakýchkoli kapitánských zkoušek. Při nalodění Vás vše potřebné naučíme, vše podstatné vysvětlíme a ukážeme. Pokud byste však rádi rozšířili své dovednosti o "řidičák na loď", tak zařídíme vše potřebné včetně kompletního teoretického i praktického školení, které zajištujeme pro naše klienty se slevou 10 %. Pro zkušené klienty, kteří již vlastní průkaz Vůdce malého plavidla, máme k dispozici rychlý otevřený motorový člun.

 Ceník, dostupné termíny a další info najdete na webových stránkách 

 

 www.lode-hluboka.cz